دیتاسنتر (Data Center)

شرکت ماراب ماهبد در سال های اخیر فعالیتهای خود را برروی مشاوره ، طراحی ، تامین، نظارت و اجرای مرکز داده ای یا دیتا سنتر متمرکز کرده است.
شرکت ماراب ماهبد با بهره گیری از گروه متخصصین با تجربه ، در زمینه برق، مکانیک و ساختمان، به عنوان پیشرو در زمینه طراحی و مشاوره زیرساختهای مراکز داده فعالیت می نماید . این شرکت تا کنون خدمات مشاوره، طراحی و اجرای مراکز داده خودرا به جهت پیاده سازی دیتاسنترهای بزرگی در سطح مانند مرکز داده بیمارستان قلب محمد رسول الله یزد و بیمارستان خاتم الانبیا یزد و….. قرارداده است. .
این شرکت برای تأسیس و بهره برداری از این مراکز تمام استانداردهای جهانی را رعایت کرده و علاوه بر تأمین امکانات عمومی از قبیل برق با پشتوانه، برق اضطراری، سیستم اطفاء حریق، سیستم تهویه و حفاظت و امنیت فیزیکی، این مراکز را مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات فنی و زیرساخت های ارتباطی نموده است.
در این راستا ، پروژه های متعددی به دست کارشناسان توانمند این شرکت در نهادها و ارگانهای مختلف دولتی و خصوصی با موفقیت کامل به انجام رسیده و همواره رضایت کامل کارفرمایان را در پی داشته است.

انبوه‌سازی و شهرک‌سازی

شرکت ماراب ماهبد در زمانی کمتر از دو دهه موفق به ساخت و واگذاری هزاران واحد مسکونی در قالب انبوه سازی مسکن گردید که این رویداد تحولی عظیم و بی نظیر در نوع خود محسوب می شود.

blank

بیمارستانی

طراحی و اجرای بیمارستان‌ و مراکز درمانی، متکی به اجرای ضوابط فنی و مهندسی است؛ زیرا به تسهیل ارتباط فضایی، آسایش پرسنل و مراجعین، کاهش هزينه‌ ساخت و نگهداری منجر خواهد شد. از سوی دیگر نقش فضای درمانی هنگام بروز بحران،‌ جایگاه چنین مقرراتی را پررنگ می‌سازد.
شرکت ماراب ماهبد در زمینه طراحی و ساخت پروژه های بیمارستانی با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجربه خاص خود در زمینه ساختمان سازی با در نظر گرفتن تمامی حساسیت های ساخت بیمارستان، تجربه های گوناگونی در زمینه ساخت بیمارستان دارد و آماده همکاری با سرمایه گذاران دولتی و خصوصی در زمینه طراحی و ساخت پروژه های بیمارستانی می باشد.

blank

فرهنگی ورزشی

از دیگر فعالیت های شرکت بزرگ ماراب ماهبد سرمایه گذاری، طراحی و ساخت مجموعه های فرهنگی و ورزشی مانند ساخت استخر، سالن های ورزشی چند کاربردی و سالن بدنسازی وغیره می باشد. در این راستا شرکت ماراب ماهبد از دانش روز دنیا برای طراحی مدرن مجموعه فرهنگی و ورزشی بهره می برد.

blank

محوطه سازی

امروزه بسیاری از افراد به اهمیت داشتن فضایی زیبا که بتواند برای آن‌ها آرامش به ارمغان بیاورد، پی برده اند از همین رو طرفداران دکوراسیون داخلی و طراحی محوطه، روز به روز در حال افزایش هستند. شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که صرف هزینه محوطه سازی و اجرای آن، کار چندان معقولی به نظر نمی‌رسد; ولی واقعیت امر این است که افراد به دلیل تغییر سبک زندگی و دور شدن از فضای طبیعی، ناگزیر به صرف این هزینه هستند. برای محوطه سازی و اجرای آن، باید حتما از متخصصین ماهر این امر کمک گرفت; چون این دسته از افراد می‌توانند آن محیط زیبایی که مورد انتظارتان است، ایجاد کنند..
شرکت ماراب ماهبد سالهاست که در زمینه محوطه سازی پروژه های گوناگون دولتی وخصوصی فعالیت می کند.

blank

نفتی

شرکت ماراب ماهبد تاکنون ده ها پروژه مهندسی نفت را انجام داده است و برخی از آنها از جمله اجرای باند والهای نفتی شهر ری است که در سایت بعنوان پروژه آماده مهندسی نفت بارگزاری شده است.

blank

تجاری و اداری

مجموعه ماراب ماهبد، با داشتن تیمی مجرب و حرفه ای به ساخت و سرمایه گذاری مجتمع تجاری می پردازد. کارشناسان و مهندسان مجموعه طبق نظر کارفرما و بر اساس استانداردهای موجود پروژه های تجاری را طراحی می کنند، سپس با رعایت کلیه اصول و قوانین مهندسی، پروژه های تجاری را به بهترین شکل به اجرا در می آورند.
در این راستا شرکت ماراب ماهبد برای بهبود امر تصمیم گیری تمام عوامل مهم از جمله؛ برآورد دقیق هزینه های سرمایه گذاری، برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری، بررسی میزان جذابیت پروژه در جلب سرمایه گذار، بررسی خطرات و ریسک ها، نحوه تامین منابع، میزان سودآوری سرمایه گذاری و نرخ بازگشت سرمایه را در نظر می گیرد.

مسکونی

پروژه های مسکونی در کشور ایران همواره دارای متقاضی هستند. تیم مجرب و حرفه ای ماراب ماهبد، کلیه پروژه های مسکونی را سرمایه گذاری، طراحی و اجرا می نماید.