تعهد ما به تعالی و ارتقای کیفی منجر به کسبِ افتخارات و دستاوردهای بسیاری شده است. هرچند رویکرد ما به مقولۀ کیفیت، محدود به اقدام برای اخذ گواهی‌نامه‌های متعدد نیست اما التزام به کیفیت در کسب‌وکار، در اجرای پروژه‌ها، در تولید محصولات و در ارائۀ خدمات، گروه مپنا را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و افتخاراتِ جهانی قرار داده است.
از بدو تأسیس تا کنون، گروه مپنا موفقیت‌های چشمگیر و دستاوردهای توجه‌برانگیزی را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این سازمانِ گسترده و چندوجهی به تعالی و پویایی در انجام امور مختلف و خلقِ ارزش‌های متنوع دارد. دریافتِ تندیسِ بلورین در جایزۀ ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی که بالاترین نشان تعالی سازمانی است و ارزیابی آن بر مبنای مدل تعالی EFQM انجام می‌شود، تنها بخشی از دستاوردهای ارزشمند گروه مپناست.
انعقاد بیش از ۲۰ قرارداد برای انتقال دانش فنی طراحی، مهندسی، ساختِ تجهیزات و مدیریت پروژه‌ها با شرکت‌های نام‌آشنای بین‌المللی همچون زیمنس، دان‌کستر، زوریا، دوسان، اِی‌بی‌بی، … و ثبت شرکت‌های مشترک مانند توگا فرانکو توزی مکانیکا، نیز نشان از تعهد به بهبود مستمر محصولات و خدمات مپنا دارد.

blank

نشان مدیر سال

blank

گواهی نامه دانشکده مدیریت – مدیر سال

blank

تقدیرنامه اجلاس سرای مدیر سال