معرفی شرکت

درباره ما

شرکت ماراب ماهبد به عنوان یكی از شرکت‌های معتبر در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی پیمانکاری در سال 1384 تاسیس و دارای رتبه 1 صلاحیت پیمانکاری در رشته ابنیه است. مدیریت شرکت ماراب ماهبد با تاكید بر نگرش «جلب رضایت کارفرمایان»، بهینه‌سازی مستمر در فرآیندهای ارائه خدمات، ارتقاء‌ كیفیت اجرای پروژه و سیستم‌های حاكم بر شركت، حفظ محیط زیست و صیانت از انسان‌ها و مشارکت كاركنان در خصوص موارد مندرج را سرلوحه وظایف خویش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی و سایر الزامات، اعتقاد دارد كه كاركنان سازمان به عنوان با ارزشترین سرمایه این شركت محسوب می‌شوند و وظیفه خود خواهند دانست كه با درك كامل انتظارات کارفرمایان و سایر طرف‌های ذینفع در جهت رسیدن به اهداف سازمانی تلاش نمایند. مدیریت شرکت برای رسیدن به موارد فوق به استفاده از سیستم‌های نوین مدیریتی تاكید می‌نماید. در راستای نیل به این خواسته‌ها، آخرین ویرایش استانداردهای ISO 9001 – ISO14001 – OHSAS 18001 – HSE – IMS را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و جهت برقراری و نگهداری آن‌ها تلاش می‌نماید.

اهداف سازمانی

  • افزایش سطح رضایت کارفرمایان
  • ارائه به‌موقع خدمات مهندسی مورد تعهد
  • توسعه مشارکت و تقویت حس مسئولیت پذیری در همه كاركنان در مقابل کارفرمایان و همکاران داخلی و تمامی طرف‌های ذینفع
  • آموزش مستمر مدیران و همكاران شركت و ارتقای سطح دانش و آگاهی‌های تكنیكی وكیفیتی مرتبط با فعالیتها
  • برنامه‌ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از كار و کنترل عوامل زیان‌آور محیط کار (عوامل فیزیکی و شیمیایی)
  • برنامه‌ریزی و اقدام منظم و مداوم به‌منظور پیشگیری از آلودگی‌های محیط زیست (خاک و هوا) وکاهش مصرف منابع این شرکت با نظارت و بازنگری سالانه در خصوص سیستم مدیریت یکپارچه و ایجاد ساختار سازمانی در مطابقت با استانداردهای منتخب شركت، در رابطه با توسعه پایدار، بهبود مستمر و دستیابی به اهداف تعیین شده اطمینان حاصل می‌نماید.